Toto zrejme nečakal vôbec NIK… Už sú svoji! Len pred pár dňami sa do médií dostali informácie od anonymného čitateľa, ktorý tvrdil, že vie, kedy, kde a ako sa má uskutočniť svadba Adely Banášovej (39) a Viktora Vinczeho (23). Včera poobede sa však stalo to, čo nik tak skoro nečakal. Adela a Viktor si povedali tajne svoje Áno. Prvé FOTO zo svadby…

Viktor Vincze a Adela Banášová sa dali dokopy len pred pár mesiacmi na svadbe svojho dlhoročného kamaráta a dobre známeho moderátora SAJFU, kde moderátorka chytila nevestinu kyticu. No vo februári na sviatok sv. Valentína mladý markizák  všetkých šokoval v priamom prenose TELERÁNA, keď ju požiadal netradične o ruku pred sporákom, kde sa pripravujú palacinky a iné pochutiny.

Adela Banášová a jej mladý snúbenec Viktor Vincze si totižto v sobotu poobede povedali tajne svoje Áno. „Zosobášili sa narýchlo a v tajnosti v kostole sv. Margity Antiochijskej v Dunajskej strede o 18 hodine v kruhu svojich najbližších,“ prezradil nám dobre informovaný anonymny zdroj z jej okolia, ktorý nám nezabudol poslať aj prvé fotky zo svadby. Týmto počinom malo byť aj jej tehotenstvo, ktoré sa tiež darí pred týmto prominentným párikom skrývať.

Tu sú fotky zo svadby:

 

Screenshot at apr 02 09-42-56

POZOR !!! 1. apríl !!!

Tento článok je vymyslená fikcia. Informácie v ňom obsiahnuté sa nezakladajú na pravde 🙂