Číslo 1 – Ľudia, ktorým v dátume narodenia vychádza číslica 1, sú veľmi často nazývaní vodcami. Vzhľadom na ich tvrdohlavej povahe sú veľmi úprimní a priami.

Číslo 2 – Vám, ktorým vyšlo číslo 2, najviac vadí krivda. Niekedy sa vďaka tomu dostanete do depresií. Máte radi, keď sa môžete obklopovať blízkymi ľuďmi.

Číslo 3 – Títo ľudia sa často nazývajú idealisti. Veľmi blízky im je predovšetkým perfekcionizmus a väčšinou sú to očarujúci romantici.

Číslo 4 – Konzervatívci, uberte na svojom záujme pre poriadok a perfektnú organizáciu vo vašom živote. Niekedy je predsa dobré trochu tej spontánnosti.

Číslo 5 – Ľuďom s číslicou 5 chýba naopak trocha usporiadanosti. Nie je dobré veci odkladať do nekonečna, ale pri vašej impulzívnosti je niekedy dobré jednoducho “ubrať”. Ako znie príslovie: Najskôr meraj, potom rieš.

Číslo 6 – Číslica 6 by sa mohla na prvý pohľad zdať, ako ideál. Týmto ľuďom je najbližší význam slova harmónia. Sú plní lásky a neznášajú nespravodlivosť. Ale pozor! Naučte sa pracovať aj s kritikou, ťažko ju nesiete. V živote vás predsa ľudia len nechvália.

Pokračovanie na ďalšej strane…