Lady Gaga si na slávnostný večer obliekla čierne šaty s holým chrbtom, veľkým výstrihom a dlhým rozparkom. Outfit potom ešte doplnila akýmsi doplnkom z čiernych a zlatých dlhých pier, nad ktorého funkčnosťou sa pozastavil nejeden návštevník.

Lady Gaga sa počas večera konečne podarilo vyhrať cenu za najlepšiu herečku, za výkon vo filme Zrodila sa hviezda. To ju zrejme tak rozhodilo, že pri odchode zo sály neustrážila svoje šaty a fotografom v plnej kráse predviedla svoj rozkrok. A bohužiaľ pre ňu, nemala na sebe žiadne nohavičky!

“Som hrozne šťastná, že som dostala ocenenie za najlepšiu herečku. Veľmi ďakujem za vyzdvihnutie mojej tvrdej práce, rovnako ako aj režiséra a ostatných hercov,”

Rozplývala sa šťastím Gaga na svojich sociálnych sieťach. Vyzerá to, že si svojho módneho prešľapu ani nevšimla.

V Hollywoode je slávnostná sezóna v plnom prúde, tak dúfajme, že sa Gaga ponaučí a na Oscarov zvolí o niečo “bezpečnejšiu” voľbu outfitu.

Screenshot_51 Screenshot_52

Pokiaľ sa Vám tento článok páči, môžete ho komentovať, diskutovať a budeme radi, ak ho budete zdieľať pre svojich známych. Robíme to s ochotou hlavne pre vás, našich fanúšikov. Nezabudnite nás podporiť kliknutím na LIKE 🙂