Na videu vidíme dievčatko oblečené v zimnej bunde, ležiace na zemi v garážovej príjazdovej ceste. Otec vyšiel z auta, stále sa pohyboval v jeho okolí a vyberal z neho dôležité veci. Keď vzal muž nákupnú tašku, ticho zavrel dvere a odišiel k svojmu dieťaťu. Vedel, že s ňou nie je žiadna reč, tak to neriešil. Ani jej neprikázal aby vstala, ale situáciu vyriešil po svojom. Toto video bolo zverejnené mamičkou malej Juliette. Žena poukazuje na to, že takto sa ich dcéra správa často.

Video bolo natočené z okna nášho domu. Môj priateľ a otec malej Juliette, sa vracal z práce a cestou vyzdvihol malú zo škôlky. Naše dieťa miluje smiech a robí také zvláštny nezmysly. Ešte smiešnejšie je, že Juliette váži asi 17 kg, ale aj napriek tomu sa jej bunda neroztrhla, keď ju jej otec zdvihol. Často nám robí takéto veci no napriek tomu ju milujeme. 

Video si získalo obrovskú popularitu. Mnohí ho začali obdivovať za to, ako zvládol svoje dieťa. No našli sa aj takí, ktorí jeho čin odsúdili ako nezodpovedný a hlúpy. Že sa dieťaťu niečo mohlo stať.

Čo si o tomto videu myslíte vy?

Pokiaľ sa Vám tento článok páči, môžete ho komentovať, diskutovať a budeme radi, ak ho budete zdieľať pre svojich známych. Robíme to s ochotou hlavne pre vás, našich fanúšikov. Nezabudnite nás podporiť kliknutím na LIKE 🙂