V priemere trvá tehotenstvo zdravej matky a zdravého dieťaťa okolo deviatich mesiacov. Niekedy samozrejme dochádza ku komplikáciám, ktoré môžu túto dobu razantne narušiť. Rozhodne by sa však nemalo stávať, aby matka nosila svoje deti o celý rok vo svojom bruchu! Poviete si, že takáto skutočnosť nie je prakticky vôbec možná! Ono sa však niečo také môže stať!

Ako zdravo premýšľajúci človek by ste si rozhodne poklepali na čelo, keby ste počuli správu o tom, že dotyčná matka čaká už skoro 2 roky na pôrod svojich pätorčiat. Takýto zdravotný stav by sa podľa letmého úsudku nedal prežiť bez ujmy na zdraví našej rodičky. Podľa satyrického denníka Newswatch-28 sa však táto udalosť rozhodne stala a otriasla ako mecidínským prostredím, tak i spravodajskými službami. Pozrite sa na nasledujúce video, kde uvidíte našu matku Alexandru Kiňovú s obrovským bruchom, ako kráča po chodbe miestnej nemocnice.

Tak čo myslíte? Robíme si z vás dobrý deň a celá správa je len dobre cielený hoax alebo je jej tehotenstvo naozaj reálne? Presvedčte sa sami v nasledujúcom videu …

Aké sú vaše dojmy, keď sa pozeráte na toto video? Radi by sme to od vás počuli, tak nám ich napíšte do komentárov na FB. A ak sa vám tento článok páčil, nezabudnite stlačiť tlačidlo “To sa mi páči” a ZDIEĽAJTE to so svojimi priateľmi a príbuznými na Facebooku!